Yavuzlar Mühendislik ve Danışmanlık Hakkında

Hakkımızda

Yavuzlar Mühendislik ve Danışmanlık, müşterilerine kalite konusunda çözümler sunmak üzere 1989 yılında Sonda YAVUZ tarafından kurulmuş bir mühendislik ve danışmanlık şirketidir. Bu misyonunu tecrübesini kanıtlamış proses derinliğine sahip profesyonellerle gerçekleştirmektedir. Firmamız sistem belgelendirme ve standart belgelendirme hizmetleri vermektedir. Sistem belgelendirme hizmetlerimiz: ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, ISO 22000, ISO 22716, ISO 27001, ISO 45001, HACCP, GMP, BRC, IFS. Standart belgelendirme hizmetlerimiz: TSE (Türk Standartları Uygunluk Belgesi), TSEK (Kalite Uygunluk Belgesi), Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi, CE Belgesi, G Uygunluk. İnşaat, akaryakıt istasyonları, makine-ekipman, tekstil, otomotiv, gıda, medikal, havacılık, madencilik, elektrikli ve optik teçhizat, mühendislik hizmetleri ve bir çok sektörde hizmet veren Yavuzlar Mühendislik Danışmanlık, arzu edilenden her zaman daha fazlasını vermek hedefi ile müşterisinin iş dünyasında yaşadığı problemlere hızlı çözümler üretmektedir. Müşteri ihtiyaçlarını en yüksek seviyede karşılamak için, mühendisler, eğiticiler, eksperler, ürün test uzmanları, endüstriyel tasarımcılar, akademisyenler ve ürün geliştirme uzmanları ile çalışmaktadır.

Yavuzlar Osgb

2013 yılında kurumların iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli ihtiyaçlarını tek elden çözmek için çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığından onay alarak Yavuzlar İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi' ni kurmuştur. Ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak vermiş olduğumuz hizmetler; risk analizi ve acil durum eylem planı, iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi hizmeti, ilk yardım eğitimi, temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimi, işe giriş sağlık raporu, periyodik sağlık muayeneleri, yangın tatbikatları, periyodik kontroller (kompresör, vinç, forklift, jenaratör, basınçlı kaplar, katodik koruma ölçümleri, topraklama, elektrik tesisatı, paratoner raporu v.b).

Yavuzlar Tmgdk

2017 yılında işletmelerin tehlikeli madde güvenlik danışmanı ihtiyacını karşılamak için Yavuzlar Tmgdk kurulmuştur. Yavuzlar Tmgdk (Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu) olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimiz; tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı, adr genel bilinçlendirme, göreve özgü ve güvenlik eğitimleri, tmgd dokümantasyon, yıllık faaliyet raporu, tmgd saha denetimleri, tehlikeli madde faaliyet belgesi alımı, ek-3 raporudur.