Yavuzlar Mühendislik ve Danışmanlık Hakkında

Hakkımızda

Yavuzlar Mühendislik ve Danışmanlık, müşterilerine kalite konusunda çözümler sunmak üzere 1989 yılında Sonda YAVUZ tarafından kurulmuş bir mühendislik ve danışmanlık şirketidir. Bu misyonunu tecrübesini kanıtlamış proses derinliğine sahip profesyonellerle gerçekleştirmektedir.

Firmamız sistem belgelendirme ve standart belgelendirme hizmetleri vermektedir. Sistem belgelendirme hizmetlerimiz: ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, ISO 16949, ISO 22000, ISO 22716, ISO 27001, OHSAS 18001, HACCP, GMP, BRC, IFS. Standart belgelendirme hizmetlerimiz: TSE (Türk Standartları Uygunluk Belgesi), TSEK (Kalite Uygunluk Belgesi), Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi, CE Belgesi, G Uygunluk.

İnşaat, akaryakıt istasyonları, makine-ekipman, tekstil, otomotiv, gıda, medikal, havacılık, madencilik, elektrikli ve optik teçhizat, mühendislik hizmetleri ve bir çok sektörde hizmet veren Yavuzlar Mühendislik Danışmanlık, arzu edilenden her zaman daha fazlasını vermek hedefi ile müşterisinin iş dünyasında yaşadığı problemlere hızlı çözümler üretmektedir.Müşteri ihtiyaçlarını en yüksek seviyede karşılamak için, makine mühendisleri, eğiticiler, eksperler, ürün test uzmanları, endüstriyel tasarımcılar, akademisyenler ve ürün geliştirme mühendisleri ile çalışmaktadır.

Yavuzlar Osgb

2012 yılında kurumların iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek elden çözmek için çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı onaylı Yavuzlar İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi Ltd şirketini kurmuştur. Ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak bünyesindeki profesyonel A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanları, tecrübeli işyeri hekimleri ve sağlık personelleriyle güçlü, dinamik ve fark yaratan bir takım olmayı başarmıştır.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Vermiş olduğumuz hizmetler; risk analizi ve acil durum eylem planı raporunun hazırlanması, iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi hizmeti, ilk yardım eğitimi, temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimi, işe giriş sağlık raporu, periyodik sağlık muayeneleri, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı, yangın tatbikatları, periyodik kontroller (kompresör, vinç, forklift, jenaratör, basınçlı kaplar, katodik koruma ölçümleri, topraklama, elektrik tesisatı, paratoner raporu v.b), gürültü ve toz ölçümleridir.